Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    +40
    marios
    jimy
    Billis
    xristina
    mpoumpou
    thalassa
    from another world
    eleos
    glykoulis
    Kostis
    ~katerina~
    forum
    areianos
    mariloy
    Narkissa Witch
    latinos
    germanida..
    μαριτα
    salina
    Gregory
    Ring Girl
    pinw baffous!
    Aptyxeiotos
    emo_no
    petra_
    kiaskia
    kirka
    star!!
    iasonas
    ntek
    dakos
    μέλλον
    kostikas26
    kokosimos
    pandora
    wind
    liana
    irida
    erion5
    mixaela_
    44 απαντήσεις

    Σελίδα 9 από 15 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από thalassa Τετ Αυγ 05, 2009 1:13 am

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο, ήταν να μην κάνω την αρχή. Έχω τόσα πολλά να γράψω που δεν ξέρω από πού να πρωταρχίσω...
    Μήπως θα ήταν καλύτερα να μη σου πω? Θα με βαρεθείς και δεν το θέλω...
    thalassa
    thalassa

    Αριθμός μηνυμάτων : 547
    Ηλικία : 35
    Τόπος : θεσσαλονίκη...
    Κάρμα : 62
    Points : 6217
    Registration date : 05/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από Kostis Τετ Αυγ 05, 2009 10:05 am

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο, δεν ξερω αν με θυμασαι, η αληθεια ειναι πως εχω καιρο να σου γραψω! Το μονο που ήθελα να σου πω ειναι το εξης: ο μηνας Ιούλιος μπορει να χαρακτηριστει μακραν ο καλυτερος...( τουλαχιστον για φετος Very Happy) ΑΥΤοοοοοοοοοοοοοο!...
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7205
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από star!! Τετ Αυγ 05, 2009 3:30 pm

    Αγαπημενο μου ημερολογιο, και εγω σε παραμελησα, και θα σε παραμελησω κι 'αλλο στο λεω..
    Βλεπεις μετα την γεννησει την αδερφη μου που χρονος?
    εχω ξεθεωθει και νυσταζω κιολας...
    ουφφφ Very Happy
    star!!
    star!!
    Η Δασκάλα μας !!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1888
    Τόπος : Κάπου στη γη..
    Κάρμα : 48
    Points : 7182
    Registration date : 06/10/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από latinos Τετ Αυγ 05, 2009 3:35 pm

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο, θέλω να σου γράψω την αμαρτία μου, ναι, την έκανα και γω. Είχε ξεχάσει η star το δικό της ημερολόγιο ανοιχτό, στην τελευταία σελίδα και ο πειρασμός ήταν μεγάλος, έριξα μια ματιά...καλά, καλά, μη φωνάζεις, το διάβασα....αμάν πια, τίποτα δεν σου ξεφεύγει...
    Θέλω να της ευχηθώ να έχει μια αδελφούλα ευτυχισμένη, γερή και να είναι πάντα οι δυο τους αγαπημένες...
    latinos
    latinos
    Φιλοσοφώ άρα γυμνάζομαι!

    Αριθμός μηνυμάτων : 454
    Ηλικία : 40
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Κάρμα : 62
    Points : 6111
    Registration date : 02/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από ntek Κυρ Αυγ 16, 2009 6:57 pm

    Μετα απο καιρο βρηκα ευκαιρια να σου ξαναγραψω, αγαπημενο μου ημερολογιο.. Δεν ειμαι ο εαυτος μου, εχω αλλαξει και το βλεπω μονος μου αυτο.. Δεν μου αρεσει ομως ετσι που ειμαι, θελω να ξαναβρω την διαθεση που ειχα, να μπω εδω να γραψω ενα σωρο πραγματα και οχι 2-3 δημοσιευσεις και να βγω διακριτικα.. Ακομα δεν βρηκα τι φταιει και εγινα ετσι και ελπιζω να μην εχει συνεχεια ολο αυτο.. Δυστυχως ειμαι σε πληρη αγνοια για το πως περνανε καποια ατομα που γνωρισα, τα συμπαθησα υπερβολικα και ειπαμε διαφορα.. Ελπιζω ομως να ειναι καλα, να περνανε υπεροχα και να ειναι ενωμενα οπως τα γνωρισα.. Θα εχω να λεω οτι μια φορα επεσα τυχαια σε μια παρεα, που δυσκολα την συναγωνιζεται αλλη..
    ntek
    ntek
    Καπετάνιε, Καπετάνιε Χαμογέλα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2178
    Κάρμα : 195
    Points : 7842
    Registration date : 29/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από from another world Δευ Αυγ 17, 2009 2:39 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο...γυρω μου συμβαινουν τοσα πολλα αλλα εγω νομιζω πως βρισκομαι καπου αλλου...ζω στον κοσμο μου με λιγα λογια...χωρις να αντιλαμβανομαι την πραγματικοτητα...την αιτια δεν την εχω βρει ακομα...ομως την ψαχνω....κανω πραγματα που δεν θα εκανα αν ημουν ο πραγματικος μου εαυτος...και το χειροτερο ειναι πως μολις τη μια μερα εχω διαθεση για πολλα πραγματα και εχω κεφια...την αλλη μερα απελπιζομαι και απογοητευομαι με τα διαφορα γεγονοτα που επικρατουν και με την συμπεριφορα των αλλων προς εμενα!!...πραγματικα δυσκολο να καταλαβει κανεις το εαυτο του...πολυ δυσκολο...και ακομα δυσκολοτερο να καταλαβεις τη συμπεριφορα των αλλων...!! πολλα ''ΓΙΑΤΙ?'' με κυριαρχουν βαθια μεσα μου...ελπιζω ολα να ξεκαθαρισουν ολα καποια στιγμη...!!

    ευχαριστω που με ακουσες ακομα μια φορα I love you
    from another world
    from another world
    Από Κιλκίς με....τσαμπουκά...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1311
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κιλκις
    Κάρμα : 33
    Points : 6834
    Registration date : 05/03/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kostikas26 Δευ Αυγ 17, 2009 6:02 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο, μηπως αντι να γραφω, να ζωγραφιζα? ψιλοβαριεμαι , ξερεις!! affraid
    kostikas26
    kostikas26
    Πόντιος κι μ' έναν Ομάτ !!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2244
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ποντος...
    Κάρμα : 184
    Points : 7863
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kirka Δευ Αυγ 17, 2009 8:23 pm

    Αγαπημενο μου ημερολογιο,ειπα να ριξω μια ματια στο ημερολογιο ενος φιλου....(το κανω αυτο τωρα τελευταια..κακια συνηθεια?)
    ειδα λοιπον οτι ο φιλος αυτος δεν εχει κεφια,νιωθει απογοητευμενος και παραμελημενος....αυτος που ζωντανευε ολο το πληρωμα...ενα εχω να πω ...κ.Misfits: ο καλος ο καπετανιος στην φουρτουνα φαινεται....
    και εσυ απο φουρτουνες ξερεις....
    οχι τωρα που με δεχτηκαν σαν μαρκονισσα (ναι ξερω τι θα πεις... ομως εκαναν εξαιρεση για μενα).... οχι τωρα που ξεκιναμε για το μεγαλο ταξιδι....
    Εμαθες σαλπαρουμε για Αμερικη!!! Very Happy
    kirka
    kirka
    Η Καρδιά μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2117
    Κάρμα : 218
    Points : 8018
    Registration date : 24/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από erion5 Τρι Αυγ 18, 2009 1:10 am

    αγαπημενο μου ημερολογιο, εριξα μια ματια και γω, θελω να πω οτι...οχι οτι τα διαβαζω τα ημερολογια των αλλων αλλα να....( δεν το σωνω ε? ) θελω να πω απο ενδιαφερον και μονο....ο καλος ο καπετανιος αν δεν εχει φουρτουνα ετσι νιωθει...τον τρωει η ρουτινα και το αλατι...
    το περασα και γω αυτο, οχι σαν καπετανιος, αγαπημενο μου ημερολογιο, ξερεις οτι δεν εχω σχεση με τη θαλασσα....ουπς, τι ειπα παλι? ( αυτο το σωνω? )...αλλα οταν τελειωσα το λυκειο μεχρι να παω στη σχολη μου ημουν σαν ερμαιο των κυματων της θαλασσας...αμαν πια σημερα...αμαν... cherry

    αντε παλι εξομολογηση....παλι αμαρτησα, πολυ περιεργος ειμαι, τελικα....
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8593
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kirka Τρι Αυγ 18, 2009 5:30 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο..(τελικα μου εγινε συνηθεια )...οι εξομολογησεις πανε και ερχονται....καλο ειναι αυτο...βγαζεις αυτο που εχεις μεσα σου....μην νιωθεις ''αμαρτωλος'' καλε μου ''ραλιστα''....ολοι περναμε καποιες φασεις στην ζωη μας που....νιωθουμε παραξενα,σκεφτομαστε διαφορετικα....οχι δεν εισαι περιεργος.....απλα καποιες φορες μας ''πιανουν οι ευαισθησιες μας''....

    ενα κερασακι? cherry
    kirka
    kirka
    Η Καρδιά μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2117
    Κάρμα : 218
    Points : 8018
    Registration date : 24/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από mpoumpou Τετ Αυγ 19, 2009 12:34 am

    Αγαπημένο μμ ημερολόγιο σήμερα ήταν η πιο βαρετή μέρα τς ζώης μμμ!!!!Είμαι άρρωστη και δν μπορώ να βγω έξω...πφφφφφ.....Πάλι καλά που ήρθαν οι κολλητές μμμ σπίτι μμμ κ μ κάναν παρέα γτ αλλίως δν θα τν πάλευα καθόλου....πφφφφφφφφφφφφ άσε που αρχίζουν κ τα σχόλεια τώρα...πωωω...πως πέρασε έτσι τ καλοκαίρι..?πφφφ...
    mpoumpou
    mpoumpou
    Πω πω! Ένα μωρό!

    Αριθμός μηνυμάτων : 192
    Κάρμα : 1
    Points : 5553
    Registration date : 19/08/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από Kostis Τετ Αυγ 19, 2009 3:14 pm

    Αγαπημένο μου ημερολογιο σου γραφω για να σου πω.....πως....ε....
    νομιζω πως ειναι καλυτερα να σου τα πω οταν θα ειμαστε μονοι,
    γιατι τωρα πια μας βλεπουν πολλα ματια...και καλο ειναι αυτα τα ματια
    να προσεχουν τι γραφουν για να μην τους βγουν κι ολας! (γενικα μιλαω)
    lol! (κολλαει το lol? scratch )
    Kostis
    Kostis
    "Το Αλβανικό Στοιχείο..."

    Αριθμός μηνυμάτων : 1621
    Κάρμα : 126
    Points : 7205
    Registration date : 15/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από pandora Τετ Αυγ 19, 2009 3:45 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο, τελευταια γινονται πολλα που με κανουν να προβληματιζομαι...ευτυχως ξεκαθαρισαν τα πραγματα και μπηκαν ολα στη θεση τους, ευτυχως.... Shocked

    το lol! κολλαει παντου και σε ολα, μα σε ο λ α..... lol!
    pandora
    pandora
    Κοινωνικός Ανταποκριτής (κοινώς... κουτσομπόλα)

    Αριθμός μηνυμάτων : 3029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : αγρινιο
    Κάρμα : 231
    Points : 8511
    Registration date : 10/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από ~katerina~ Τρι Αυγ 25, 2009 9:42 pm

    Αγαπημένο μου κουτσομολιομερικολογιάκι μου..

    Ακόμα ψάχνω μια απάντηση..και πάνω που πήγα να την βρώ...δεν την πρόλαβαν....


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ~katerina~ στις Τετ Σεπ 02, 2009 10:43 am, 1 φορά
    ~katerina~
    ~katerina~
    Η Μικρούλα της Παρέας ! ! !

    Αριθμός μηνυμάτων : 360
    Ηλικία : 25
    Τόπος : Αθήνα
    Κάρμα : 8
    Points : 5813
    Registration date : 10/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kirka Κυρ Αυγ 30, 2009 10:19 am

    Αγαπημενο μου ημερολογιο, εχουμε καιρο να τα πουμε....αν και εχω πολλα να σου πω...απλα θα σου πω πως νιωθω....
    Αυτη την στιγμη η καρδια μου βρισκεται σε μια χαρμολυπη...
    Μη ρωτησεις το γιατι...ουτε και εγω το ξερω..
    Ομως το νιωθω...διαισθηση? ισως...ισως παλι....
    Δεν ειναι σωστο να κουραζω αλλο...ετσι και αλλιως δεν εδινα τιποτα....μονο επαιρνα....
    Ομως η αγαπη δεν θα παψει να υπαρχει στην καρδια μου..... I love you
    kirka
    kirka
    Η Καρδιά μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2117
    Κάρμα : 218
    Points : 8018
    Registration date : 24/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από emo_no Τετ Σεπ 02, 2009 3:07 am

    αγαπημενο μου ημερολογιο, σε παραμελω ε? το καταλαβαινω και μπορεις να με χαρακτηρισεις οπως θελεις και θα εχεις δικιο...αλλα εχω και τα ελαφρυντικα μου...
    ειναι αληθεια οτι μολις σε παρω στα χερια μου ηρεμω γιατι ξερω οτι εισαι το δικο μου ημερολογιο και μ αγαπας οπως και γω...γυριζω τις σελιδες σου, βλεπω αυτα που εχω γραψει μαζι με τα σημαδια που αφησα και νοσταλγω τις ομορφες μερες που εγραφα στις λευκες σου σελιδες καθε μερα, καθε νυχτα...εσυ?
    emo_no
    emo_no
    Μην πυροβολείτε τον πιανίστα!

    Αριθμός μηνυμάτων : 1635
    Ηλικία : 33
    Τόπος : εδω κοντα...
    Κάρμα : 131
    Points : 7114
    Registration date : 14/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kirka Τετ Σεπ 02, 2009 11:23 am

    αγαπημενο ημερολογια, σημερα ειμαι πολυ καλυτερα .....εχει αλλαξει η διαθεση μου...ειμαι ηρεμη.....και ξερω...οτι θα εισαι εδω οποτε σε χρειαστω για να με ακουσεις....σ'αγαπω γιατι εγω ειμαι εσυ .....και εσυ εγω.....εκλεισα μεσα σου τοσες ομορφες αναμνησεις.....μα και φοβους και ανασφαλειες....ομως ησουν εκει να με ακους .....και να με αγαπας....οπως και εγω....θα εισαι εκει για παντα στην καρδια μου.....
    kirka
    kirka
    Η Καρδιά μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2117
    Κάρμα : 218
    Points : 8018
    Registration date : 24/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kostikas26 Τετ Σεπ 02, 2009 12:29 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο, ελενα μου κλεβουν τα λουλουδια και γω κλεβω ημερολογια, αλλα και τι να κανω, αυτα δεν ειναι ημερολογια, ερωτικες εξομολογησεις ειναι και ειπα να παρω καμια ιδεα για να ξερω.
    λειπει και ο ιασονας και δε μπορω να διαβασω το study πως να μη φατε χυλοπιτα, σελιδα 549!!!!!!!! lol!
    kostikas26
    kostikas26
    Πόντιος κι μ' έναν Ομάτ !!!

    Αριθμός μηνυμάτων : 2244
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ποντος...
    Κάρμα : 184
    Points : 7863
    Registration date : 09/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από erion5 Τετ Σεπ 02, 2009 2:03 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο, ειμαι δυνατος αλλα τωρα μολις καταλαβα οτι ειναι δικαιολογια για μενα...
    μου ελειψε αυτο το study σελιδα 25 και θα ηθελα πολυ να το ξαναδω...
    erion5
    erion5
    Πόσα πιάνει ρε το όχημα???

    Αριθμός μηνυμάτων : 3158
    Ηλικία : 33
    Τόπος : καστορια
    Κάρμα : 244
    Points : 8593
    Registration date : 13/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από thalassa Τετ Σεπ 02, 2009 5:41 pm

    Αηαπημένο μου ημερολόγιο, πολλά μου λείπουν, ίσως πάρα πολλά...Αλλά συμβιβάζομαι με το γεγονός ότι τα είχα κάποτε...
    thalassa
    thalassa

    Αριθμός μηνυμάτων : 547
    Ηλικία : 35
    Τόπος : θεσσαλονίκη...
    Κάρμα : 62
    Points : 6217
    Registration date : 05/12/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από xristina Τετ Σεπ 02, 2009 5:45 pm

    αγαπημενο μου ημερολογιο σημερα εχω να σου πω πολλα!!!! παρα πολλα τοσα πολλα που μονο που τα σκεφτομαι Sleep
    xristina
    xristina
    Πάντα θα γίνεται το δικό μου...άντε γιατί α!

    Αριθμός μηνυμάτων : 574
    Τόπος : θεσσαλονικη
    Κάρμα : 18
    Points : 6028
    Registration date : 03/08/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από from another world Πεμ Σεπ 03, 2009 12:29 am

    αγαπημενο μου ημερολογιο...
    θελω να σου πω...οτι σημερα ειδα κατι πολυ ωραιο...
    ειναι τοσο ομορφο να καμαρωνεις τον ανθρωπο που αγαπας...
    στην παρασταση που δινει...και κλεβει την προσοχη ολων...
    I love you
    τα υπολοιπα θα σου τα πω αλλη μερα...
    γιατι ειναι ηδη αργα...και το κρεβατι μου με περιμενει...
    from another world
    from another world
    Από Κιλκίς με....τσαμπουκά...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1311
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κιλκις
    Κάρμα : 33
    Points : 6834
    Registration date : 05/03/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από kirka Κυρ Σεπ 06, 2009 12:10 am

    αγαπημενο μου ημερολογιο , ποσο ευκολα μπορει ν'αλλαξει η διαθεση καποιου.....με λογια που θα σου πουν και θα σε πληγωσουν...οσο και να προσπαθεις να εξηγησεις...δεν ακουν μονο επιμενουν...λογια που ποναν....ποναν την καρδια...αλλα τι λεω... τωρα πια δεν εχει νοημα οτι και να πω....
    κοπηκαν οι παρτιδες.....
    kirka
    kirka
    Η Καρδιά μας

    Αριθμός μηνυμάτων : 2117
    Κάρμα : 218
    Points : 8018
    Registration date : 24/11/2008

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από glykoulis Κυρ Σεπ 06, 2009 12:13 am

    αγαπημενο μου ημερολογιο.....δεν 3ερω τ να σου πω...εχω αγανακτηση μ ολα αυτα που εχουν γινει.....δεν ξερω τ να κανω...για μια φορα εκανα κατι σωστο...και θ κανω αλλο ενα σωστο.....αυτα απο μενα.......δεν αντεχω αλλο....
    glykoulis
    glykoulis
    ο πιο εξυπνος, ομορφος και γλυκος του φορουμ...

    Αριθμός μηνυμάτων : 1338
    Ηλικία : 31
    Τόπος : athina
    Κάρμα : 34
    Points : 6919
    Registration date : 18/06/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.... - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγαπημένο μου ημερολόγιο....

    Δημοσίευση από Billis Κυρ Σεπ 06, 2009 2:13 pm

    Αγαπημένο μου ημερολογιο...δεν σου εχω γράψει ποτέ...μα εχω προλάβει να σε αγαπήσω..
    Τα σχολεία αρχίζουν και εγω διανίω την πιο δύσκολη χρονιά μου...βρισκομαι στην τριτη λυκείου και θα δώσω εξαιτάσεις...μα δεν ειναι μονο αυτο νιωθω αγχος...φοβαμαι επισης την πιθανή αποτυχια...ομως δεν θα το αφησω ετσι..παντα τα καταφερνα και θα τα καταφερω και τωρα...ποτέ δεν παραδιδω τα οπλα..ΟΥΤΕ και τωρα...(τωρα που σου μιλησα ενιωσα αυτοπεποιθηση...)
    Τωρα περναω σε ενα αλλο θεμα που μου καιει την καρδια...ειμαι ερωτευμενος...ερωτευμενος με μια κοπελα..που με γεμιζει με ολοκληρωνει...δεν ξερω τι θα εκανα χωρις αυτην...δυστυχως ομως η ζωη δεν μας τα φερνει τοσο καλα..δεν εχουμε πολυ χρονο...αν και αδικο αλλα ετσι εχουν τα πραγματα...ομως η αγαπη εδω φαινεται στα δυσκολα!!! Και γω αν και μου λειπει την νιωθω κοντα μου...γιατι ετσι ειναι να αγαπάς...την εχω παντα στο μυαλο και ζει παντα διπλα μου δεν με αφηνει ποτε!! Γιατι με αγαπαει και αυτη! Οταν της μιλώ γεμίζω συναισ8ηματα χαρας τα οποια ξεχιλιζουν απο μεσα μου....αχ.....δεν αντεχω.......θα το φοναξω..........................................................................................................Σ'ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
    Billis
    Billis
    ..........

    Αριθμός μηνυμάτων : 121
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Ζουγκλα
    Κάρμα : 1
    Points : 5547
    Registration date : 05/07/2009

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 9 από 15 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης